Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Люди світу, підтримайте Авдіївку!

Автор:

|

Лютий 07, 2017

|

Рубрика:

Люди світу, підтримайте Авдіївку!

Із закликом засудити ескалацію збройної агресії Росії на Донбасі до міжнародної спільноти звернулася Верховна Рада України. У вівторок, 7 лютого, народні депутати прийняли документ, у якому просять парламенти іноземних держав та громадські організації засудити порушення режиму припинення вогню підконтрольними російській владі формуваннями та вжити заходів через жорсткі дії щодо Російської Федерації. Зокрема за «навмисну руйнацію міста Авдіївка та варварські напади на об’єкти, необхідні для виживання цивільного населення».

Ухвалити постанову вдалося не зразу. Спершу депутати під час ранкового засідання двічі намагалися проголосувати за включення проекту до порядку денного, однак ці спроби завершилися невдачею – 203 та 209 «За» відповідно. Після першого голосування спікер парламенту Андрій Парубій висловився доволі жорстко: «А де ділися люди, поясніть мені? А де можуть бути люди в робочий час, коли парламент працює? Поясніть мені, де вони можуть бути? Ні, це питання до всіх депутатів в парламенті, до всіх, до кожного депутата в парламенті. Тому що кожен з вас має механізми і впливу, і піднімання цього питання на комітетах і на фракціях, тому що всі в залі є співвідповідальні за те, щоб парламент працював».

Зрештою, о 17:29 депутати таки змогли ухвалити постанову про Звернення. «За» проголосувало 258 депутатів із 226 необхідних.

Зазначимо, загострення конфлікту поблизу Авдіївки почалося 29 січня. Повідомлялося про різну кількість загиблих як з одного, так і з іншого боку. Близько тижня були проблеми із електро- та водопостачанням міста. Наразі поблизу Авдіївки відносно спокійно.

Світлина EPA: вирва від вибуху в Авдіївці.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply