Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Люди поспішали на авіарейс…

Автор:

|

Листопад 29, 2016

|

Рубрика:

Люди поспішали на авіарейс…

1129___02-2

Інтернет-портали України 29 листопада розповідають про дорожньо-транспортну пригоду з дуже прикрими наслідками. Вона сталося напередодні ввечері під Одесою на перетині Овідіопольської дороги і вулиці Центральний аеропорт. Зіткнулися Audi А6 з польськими номерами і «Жигулі». За попередніми даними, постраждало семеро осіб. У тому числі й 3-річна дитина.

Працівник патрульної поліції з екіпажу, що прибув на місце події, розповів журналістам, що легковик «Жигулі» повертав до Одеського аеропорту. У машині перебувало шість осіб, включаючи дитину. Їх довелося шпиталізувати. Щоб довезти усіх до лікарні, потрібно було аж чотири карети швидкої допомоги. У водія та пасажира, який сидів поруч з ним, відкриті переломи ніг. Удар був настільки сильним, що від автівки фактично залишилася лише половина. Безсумнівно, постраждалі їхали в аеропорт з наміром кудись летіти. Адже по дорозі розкидані речі, що випали з валіз.

Пасажир Audi їхати у лікарню відмовився, незважаючи на численні порізи і ймовірний струс мозку. В машині спрацювали подушки безпеки. А водія на місці не виявилося. Це дає підстави підозрювати, що він відчуває свою вину. Втім, експерти висновків ще не надали.

1129___02-5

Світлини: сайти «Думська» і «7 канал».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply