Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 23, 2020

Люди, чия доля невідома

Автор:

|

Жовтень 12, 2016

|

Рубрика:

Люди, чия доля невідома

1012___10-1

Поліція Донеччини оголосила 12 жовтня скорботну статистику – від початку збройного конфлікту на сході України у Донецькій області безвісти зникло 2727 людей. При цьому доля 1053 із них досі невідома.

Залишаються неупізнаними понад 270 тіл. Поліція проводить слідчі дії за кожною справою, кожним зверненням громадян, щоб сім’ї цих зниклих знали, що сталося з їхніми близькими. У процесі пошуку перед поліцейськими постають серйозні проблеми, що ускладнюють роботу. Наприклад, нема можливості проводити розшукові заходи на окупованій території, тому не вдається отримати додаткову інформацію, що надала б можливість встановити місце перебування тієї чи іншої людини. Гостро бракує також свого криміналістичного центру. Доводиться користуватися послугами дослідних установ Запорізької та Харківської областей.

Збройний конфлікт на сході України почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати російські «добровольці». За даними ООН, за час конфлікту загинуло близько 10 тисяч осіб.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply