Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Лист Романа Сущенка передано Раді Європи

Автор:

|

Лютий 06, 2017

|

Рубрика:

Лист Романа Сущенка передано Раді Європи

Про цей факт у понеділок, 6 лютого, повідомив сайт Постійного представництва України при цій міжнародній інституції. Отож, генеральному секретареві Ради Європи Торбйорну Ягланду переданий лист від незаконно ув’язненого у Росії українського журналіста Романа Сущенка. Він написав його безпосередньо із слідчого ізолятора Лефортово у Москві. На сайті процитовано уривок з тексту: «Повністю поділяючи європейські цінності, в основі яких знаходяться свобода і життя людини, я звертаюся до Вас з особистим проханням взяти участь у моїй долі. Пане Торбйорн Ягланд, мої очікування і величезне бажання бачити як дорослішає мій дев’ятирічний син Максим, виховувати його і повернутися до журналістської роботи дуже великі».

Передаючи листа, постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба наголосив, що звільнення незаконно утримуваних російською владою українських політичних в’язнів повинно стати одним з пріоритетів Ради Європи як правозахисної організації.

Нагадаємо, що власного кореспондента національної інформаційної агенції «Укрінформ» у Франції Романа Сущенка затримали 30 вересня в Москві, куди він прибув у приватних справах. При цьому було порушено міжнародне право. 7 жовтня українському журналістові висунули абсурдне обвинувачення у «шпигунстві». Суд в Москві у черговий раз продовжив йому термін перебування під вартою – до 30 квітня 2017 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply