Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Львівського сміття вже не хочуть і в Дніпрі

Автор:

|

Вересень 14, 2016

|

Рубрика:

Львівського сміття вже не хочуть і в Дніпрі

11_0914-1

У середу, 14 вересня стало відомо, що тверді побутові відходи зі Львова не будуть приймати й тут. Як відомо, після масштабної пожежі на звалищі у Грибовичах львівська влада постійно шукає, куди б подіти сміття, що назбирується у місті. Його возили вже навіть до столиці, але згодом отримали відмову. Тепер термін угоди завершився і в місті Дніпрі. Як повідомив на прес-конференції заступник міського голови Михайло Лисенко, дніпряни погодилося прийняти 9 тисяч тонн львівських відходів, наразі завезено майже 8,8 тисяч тонн.

«Це був тимчасовий вимушений захід. Таке розпорядження було видане Кабінетом міністрів України усім областях, включно з містом Києвом», – пояснив віце-мер. При цьому не уточнив, яку суму отримано від утилізації чужого сміття. А у комунальному підприємстві «Еко-Дніпро», яке є балансоутримувачем сміттєвого полігону міста, заявили, що інформація про домовленості щодо утилізації сміття зі Львова є конфіденційною.

До слова, у в понеділок невдоволені мешканці околиці Дніпра Діївки, де розташовано міський полігон твердих побутових відходів, перекривали трасу на Кривий Ріг, протестуючи проти використання звалища поблизу їхнього мікрорайону для утилізації побутових відходів зі Львова.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...