Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 16, 2018

Львів: звалище горить, а мерія в облозі

Автор:

|

Червень 09, 2016

|

Рубрика:

Львів: звалище горить, а мерія в облозі

_мерія-6_foto

Вранці 9 червня біля приміщення міської ратуші почалося те, що протокольною мовою правоохороних органів називаються «масовими заворушеннями». Очевидно, інформація про плановану там акцію надійшла завчасно, оскільки до будівлі стягнули значні сили з бійцями Національної гвардії включно. Число протестувальників очевидці оцінювали приблизно у дві сотні осіб. Вони вимагали відставки мера Андрія Садового. Почалися сутички.

Саме у цей час розпочалася сесія міської ради, щоб розглянути ситуацію на Грибовицькому сміттєзвалищі. Саме це засідання, яка з’ясувалося, й було метою людей, що вступили у протиборство з правоохоронцями. Кільком десяткам найбільш завзятих вдалося прорватися до сесійної зали. На сайті агенції Zaxid.net їх кваліфікують як «активістів УНА-УНСО, ГО «Сокіл» та інших правих організацій».  Коли вони захопили трибуну, секретар міськради Анатолій Забарило оголосив засідання закритим. Однак кілька осіб з числа протестувальників таки виступили з трибуни.

Міського голови Львова у той час в приміщенні ратуші не було. Андрій Садовий поїхав на суд у справі бійця АТО, який в жовтні 2015 року кинув гранату в його будинок. В обідню пору пристрасті вщухли. Однак силовики продовжують наглядати за порядком.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...