Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Львів залило дощем, а Карпати ще й поморозить

Автор:

|

Жовтень 05, 2016

|

Рубрика:

Львів залило дощем, а Карпати ще й поморозить

03_1005-1

Тема погоди на Львівщині, де з понеділка тривають безперервні дощі з різкими поривами вітру, вже зацікавила навіть респектабельні засоби масової інформації світу. Наприклад, сайт «Радіо Свобода» 5 жовтня повідомляє, що у 121 населений пункт області було перервано подачу електричного струму. У самому місті Львові напередодні впали на дороги 8 дерев. На щастя, на той час у небезпечній близькості ніхто з людей не перебував. Усі клопоти обійшлися лише затримками в русі транспорту.

Втім, проблема перестає бути регіональною. Гідрометцентр попереджає, що найближчим часом зона сильних дощів пошириться на західні, північні й центральні області України, а у Карпатах обіцяють дуже сильний дощ і мокрий сніг. Це призведе до утворення снігового покриву, який може протриматися кілька днів через різке зниження температури повітря. В горах аж до відмітки 2 градуси морозу. Таке похолодання на початку жовтня вже є аномальним явищем.

Крім того, через рясні й безперервні дощі піднімається рівень води у річках. Настільки, що 6 жовтня очікуються паводки на річках басейнів Дністра, Західного Бугу і Сяну.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply