Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Львів переймає досвід облав на призовників

Автор:

|

Листопад 04, 2017

|

Рубрика:

Львів переймає досвід облав на призовників

Кілка днів тому у Києві поліція із застосовуванням надмірної сили здійснила масове затримання відвідувачів закладу «Jugendhub», доправивши їх до відділку поліції та військкомату.  За офіційним повідомленням було виявлено 32 особи, які ухиляються від призову на строкову службу.

А у суботу, 4 листопада, сайт «Zaxid.net» розповів про подібну акцію у Львові. Вночі близько двох десятків військових і поліцейських заблокували у центрі міста провулок Крива Липа, де розташовано багато розважальних закладів, і почали перевірку документів. Очевидці писали у мережі Facebook, що силовики були у бронежилетах і з масками на обличчях. Перевіряли документи у хлопців призивного віку.

Керівник Західного регіонального медіацентру Міноборони Олександр Поронюк підтвердив факт облави і навіть спробував його виправдати інтересами національної безпеки. Мовляв, триває призов на військову службу, багато людей прийшли, а іншим потрібен стимул. Пан Поронюк погодився, що «законодавством це не дуже врегульовано». Але наголосив, що кайданки на руки нікому не одягали. То що, хлопці повинні за це дякувати?

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...