Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Лунають заклики про «амністію» Росії

Автор:

|

Квітень 10, 2016

|

Рубрика:

Лунають заклики про «амністію» Росії

MICT_n__16-04-10__03_Штайнмаєр

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр схильний до того, щоб Велика сімка знову повернулася до формату G8 з участю Росії. Таку думку він висловлює не вперше. І одним з аргументів на її користь вважає необхідність внеску Кремля в політичне вирішення конфлікту в Україні. Втім, при цьому очільник зовнішньополітичного відомства ФРН уточнив, що наразі ще нема умов для повернення Росії до клубу повідних індустріальних держав світу, звідки її виключили в червні 2014 роки після анексії українського півострова Крим.

Тим часом у Східному комітеті німецької економіки вважають, що Україні, Росії та Євросоюзу потрібно якнайшвидше відновити тристоронні перемовини щодо зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Як вважає директор комітету Міхаель Гармс, сторонам варто знайти компроміси, які дозволять Україні розвивати відносини з ЄС без загрози втрати російського ринку. Мовляв, у обговоренні цієї теми краще було б дещо раніше врахувати застереження Росії.

Варто нагадати, що представники цього комітету, який відстоює інтереси німецького бізнесу в Східній Європі, нерідко критикували запровадження санкцій проти Росії, називаючи їх контр-продуктивними.

About Author

news

  • Gibson LesPoul

    ГАНДОН!

  • Донг Жуанг

    Як можна амністувати рецидивіста, котрий не лише не відсидів своє, але й не припиняє злочинну діяльність?