Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 21, 2018

Літак розбився, вижили всі

Автор:

|

Березень 20, 2017

|

Рубрика:

Літак розбився, вижили всі

Такими були останні повідомлення про авіакатастрофу, що сталася сьогодні, 20 березня, в південносуданському місті Вау. Втім, тепер і катастрофою називати цю подію вже не варто. Отож, зазнав аварії пасажирський літак, на борту якого перебувало 45 осіб.

На перших порах точне число поранених та ймовірних загиблих не встановили. Було лише відомо про щонайменше 14 постраждалих. «Представник уряду Бона Гауденсіо підтвердив, що до місцевої лікарні доставили 14 людей, які перебували на борту літака. Їхній стан, за цими даними, стабільний», – було сказано у повідомленні AFP.

Найімовірнішою причиною авіакатастрофи стали погані погодні умови. Як зазначив інженер місцевого аеропорту, цілком реально, що пілот не зміг добре роздивитися посадкову смугу. Менеджер авіаперевізника South Supreme Airlines Габріель Нганг підтвердив, що у літаку було 40 пасажирів та 5 членів екіпажу. Однак про їх стан в компанії не повідомили. Однак згодом надійшла інформація про те, що можна назвати чудом – усі залишилися живі!

Зазначимо, Південний Судан – одна з наймолодших у світі держав. Після 6-денного референдуму у 2011 році 99% учасників голосування висловилися за незалежність від Судану. Нову державу визнали у світі, вона є членом ООН.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...