Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 17, 2019

Лідери Німеччини і США говорили про Україну

Автор:

|

Вересень 30, 2016

|

Рубрика:

Лідери Німеччини і США говорили про Україну

03_0930-1

Світові інформагенції  30 вересня повідомляють про оприлюднену Білим домом офіційну заяву у зв’язку з телефонними перемовинами між президентом США Бараком Обамою і канцлером Німеччини Анґелою Меркель.

Стосовно України американський лідер висловив рішучу підтримку зусиллям «нормандської групи» на чолі з Німеччиною і Францією у просуванні швидкого і повного виконання Мінських угод.

Співрозмовники закликали сторони продовжувати поважати угоду про припинення вогню, почати відведення сил уздовж лінії зіткнення якомога швидше, і надати міжнародним спостерігачам безперешкодний доступ до всієї зони конфлікту.

Раніше у четвер канцлер Анґела Меркель у телефонній розмові з президентом Росії закликала його стабілізувати нестійке замирення на сході України. Однак Володимир Путін вкотре відбувся нечіткими фразами, перекладаючи відповідальність на українську сторону. Мовляв, є сподівання, що вона «утримається від збройних провокацій у зоні конфлікту і піде нарешті на реальні кроки до виконання її політичних зобов’язань». Не беремося коментувати, чого у цих словах більше – дипломатичної демагогії чи відвертого цинізму.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...