Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Лідер Північної Кореї прибув у Сінгапур

Автор:

|

Червень 10, 2018

|

Рубрика:

Лідер Північної Кореї прибув у Сінгапур

Літак з Кін Чен Ином приземлився у сінгапурському аеропорту у неділю, 10 червня. Гостя зустрічав міністр закордонних справ Сінгапуру Вівіан Балакришнан, який і розмістив у мережі Twitter світлину, де зафіксовано, як політики вітають один одного.

Нагадаємо, що у Сінгапурі 12 червня відбудеться зустріч Кім Чен Ина з Президентом США Дональдом Трампом. Американська делегація на чолі з ним, як очікується, прибуде у неділю ввечері за місцевим часом. Чинного господаря Білого дому супроводжують держсекретар Майк Помпео і радник з національної безпеки Джон Болтон.

Вирушаючи у Сінгапур, Дональд Трамп заявив, що налаштований оптимістично, однак, за його словами, він «у першу ж хвилину» переговорів відчує, чи серйозно налаштований північнокорейський очільник на досягнення згоди. А якщо ні, то пообіцяв «не витрачати час» надаремно.

Зустріч лідерів Сполучених Штатів Америки і Корейської Народно-Демократичної Республіки вже називають історичною. Керівники США і північнокорейської комуністичної держави ніколи в історії не зустрічалися і навіть не спілкувалися між собою телефоном.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply