Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, May. 24, 2019

Леонід Кучма виклав у Мінську чіткі умови

Автор:

|

Липень 13, 2016

|

Рубрика:

Леонід Кучма виклав у Мінську чіткі умови

Kuch__foto

Відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи. Про його перебіг ближче до вечора 13 липня розповіла на своїй сторінці у мережі Facebook журналістка Дарка Оліфер – прес-секретар представника України Леоніда Кучми.

Українська сторона послідовна у виставлених умовах: наріжним каменем Мінських угод є проблеми безпеки. А основна складова цього блоку – контроль за українсько-російським кордоном. Інакше про вибори на непідконтрольній Україні території Донбасу не може бути й мови. Звідси категоричне наполягання на створенні окремої підгрупи, яка повинна зайнятися відновленням контролю української влади над східним державним кордоном.

Українці вкотре порушили питання про звільнення заручників і запевнили у готовності до компромісів. Але процес залишається заблокованим.

Підгрупа з економічних питань розглянула весь комплекс довірених їй проблем – постачання води, повернення української власності, відновлення роботи залізниці, соціальні питання. Запропоновано визначити осіб, відповідальних за якнайшвидше розмінування і відновлення залізничних перевезень.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...