Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 14, 2019

Леонід Кучма пророкує три дорожні карти

Автор:

|

Жовтень 28, 2016

|

Рубрика:

Леонід Кучма пророкує три дорожні карти

1028___08-1

Другий Президент України Леонід Кучма, який представляє нашу державу в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі, 28 жовтня мав розмову з журналістами. Розмірковуючи на тему дорожньої карти, про складання якої говорили лідери «Нормандської четвірки» на недавній зустрічі у Берліні, досвідчений політик наголосив, що коли на вищому рівні зовсім немає домовленості, то він дає нижчому доручення. І висловив таке передбачення: «От глави держав дали доручення міністрам закордонних справ розробити дорожню карту. І що буде потім? На моє переконання буде три дорожні карти: російська, українська і французько-німецька». Леонід Кучма не впевнений, що вдасться дійти згоди на рівні міністрів закордонних справ. Ні, він не сумнівається, що українське зовнішньополітичне відомство підготує чудовий варіант. Але у Росії буде своя позиція.

Що ж стосується проведення виборів на Донбасі, то тут представник України у Тристоронній контактній групі категоричний – спочатку потрібно вирішити проблему безпека, а потім братися до політичних справ та усього іншого. Підсумком будь-якого іншого варіанту виборів  стане поява на території Донбасу не української влади.

Нагадаємо, що під час недавньої Берлінської зустрічі у «Нормандському форматі» лідери держав домовилися розробити «дорожню карту» втілення усіх Мінських угод. Однак при цьому жодного документу не підписували.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply