Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

Лента за лентою набої подавай!

Автор:

|

Травень 27, 2017

|

Рубрика:

Лента за лентою набої подавай!

Ця пісня якнайкраще підходила до чергових змагань з бойової майстерності, які останнім часом відбуваються у зоні АТО поміж представників різних військових спеціальностей. Адже цього разу сім команд оперативно-тактичного угрупування «Донецьк» виборювали право називатися кращим бойовим розрахунком великокаліберного кулемету ДШК.

Учасники першості долали смугу перешкод та зруйнований міст, переповзали по-пластунськи під колючим дротом, надавали першу медичну допомогу та евакуйовували пораненого, робили багато іншого, що необхідне у бойових умовах. Але головними випробовуванням стала стрільба з ДШК по нерухомих цілях, розташованих на відстані 100, 300, 600 і 800 метрів. Кращими стали представники високомобільних десантних військ (ВДВ). Однак, як зазначив керівник Антитерористичної операції генерал-лейтенант Олександр Сирський, усі учасники продемонстрували високу майстерність та велике прагнення перемогти.

Втім, такі змагання доводиться проводити паралельно з повсякденною ратною працею. Війна триває. Ворог продовжує обстріли. Минулої доби він відривав вогонь 61 раз. Двоє українських воїнів зазнали поранень. Про це інформує зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене 27 травня.

На світлинах: змагаються кулеметники.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply