Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 1, 2020

Лаурі Кьовеші заборонено залишати територію Румунії

Автор:

|

Березень 29, 2019

|

Рубрика:

Лаурі Кьовеші заборонено залишати територію Румунії

Управління з допиту прокурорів  Румунії  відправило під юридичний нагляд колишнього головного прокурора румунського Управління з боротьби з корупцією, кандидата на пост керівника Європейської прокуратури Лауру Кодруцу Кьовеші.

«Вжитий щодо мене захід – це спосіб змусити мене мовчати», – заявила Кьовеші після допиту, який тривав понад шість годин, і додала, що розслідування має на меті запобігти її призначенню на посаду головного європейського прокурора. Лаура Кьовеші звинувачується за двома статтями Кримінального кодексу Румунії: отримання хабара в особливо великих розмірах під час її роботи на посаді Генерального прокурора і створення організованого злочинного угруповання. Кьовеші заборонено залишати територію Румунії.

Лаура Кьовеші очолювала Генеральну прокуратуру Румунії, після чого була призначена головним прокурором Управління по боротьбі з корупцією. В середині 2018 року вона була звільнена з цієї посади і влаштувалася на роботу в одному з підрозділів Генеральної прокуратури. Є кандидатом на пост головного європейського прокурора, її підтримав Європарламент.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply