Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 29, 2020

Кияни оговтуються після фіналу Ліги чемпіонів

Автор:

|

Травень 27, 2018

|

Рубрика:

Кияни оговтуються після фіналу Ліги чемпіонів

У неділю, 27 травня, електронні ЗМІ та користувачі соціальних мереж жваво обговорюють підсумки перебування у столиці України іноземних фанатів футболу. Було їх загалом чимало. За офіційною інформацією, щоб подивитися матч приїхали понад 20 тисяч уболівальників «Ліверпуля» і мадридського «Реала». Зрозуміло, не всі з них залишили по собі прикру згадку. Але маємо доконані факти неподобств.

Зокрема, фани «Ліверпуля» засмітили парк імені Тараса Шевченка. Непривабливого вигляду набули й центральні вулиці Києва. На численних світлинах, якими рясніють соцмережі, видно настільки велику масу сміття, до якої комунальники виявилися не готовими. Інтернет-видання зазначають, що у Західній Європі до такої поведінки англійців звикли, але українські добропорядні громадяни буквально вжахнулися.

Користувачі соцмереж реагують на побачене гостро негативно. Хоча й висновки роблять різні. Одні вважають винною в усьому владу: «Достатня кількість сміттєвих контейнерів і патрульних поліцейських з легкістю вирішили б проблеми. Але влада економить». Інші доволі непоштиво заперечують: «А мавпі скільки баків не став, все одно мало буде». На щастя, не бракує й оптимістів. І їм нема що заперечити. По-перше, на цьому тлі виразно видно, наскільки культурний народ ми – українці. По друге, сміття прибереться і забудеться, а факт футбольного свята у Києві залишиться у літописі європейського футболу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply