Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 7, 2020

Китай зацікавився київським метро

Автор:

|

Березень 28, 2017

|

Рубрика:

Китай зацікавився київським метро

Китайські корпорації виявили інтерес до будівництва четвертої гілки метро у Києві, в тому числі й Подільсько-Воскресенського мосту. Відповідні зустрічі вже були проведені із столичними чиновниками. Основна пропозиція: місто фінансує 15% проекту, китайці – решту. Про це повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації (КМДА) Микола Поворозник, передає 28 березня «ВВС».

Потенційна гілка метро включатиме наземну й підземну конструкції та матиме три вузли для пересадок. Водночас у КМДА зазначають – справа ця доволі складна, необхідно отримати державні гарантії.

«Проект потребує великих капіталовкладень, але збільшення пасажиропотоку з лівого берега на правий і навпаки актуалізує питання будівництва додаткової гілки з року в рік. Тому для нас важливо, що така відома й потужна компанія зацікавилася цим проектом», – зазначив Микола Поворозник. Однак конкретних деталей про підприємців чиновник не навів.

Зазначимо, нещодавно у Києві оголосили тендер на проект будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метро від Кільцевої дороги на житловий масив Вигурівщина-Троєщина. Вона міститиме 16 станцій разом з електродепо та простягатиметься на 20,6 км.

Світлини: КМДА, УНІАН.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply