Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

«Київміськбуд» оголосив безстроковий страйк

Автор:

|

Вересень 09, 2016

|

Рубрика:

«Київміськбуд» оголосив безстроковий страйк

04_0909-111

Два дні тому «Міст» вже розповідав про інцидент між забудовниками і місцевими мешканцями, що стався у Святошинському провулку столиці. У п’ятницю, 9 вересня, конфлікт був продовжений на вищому рівні. Вранці акція протесту відбулася вже під будівлею офісу «Київміськбуду». Як твердять, спершу прийшло два-три десятки осіб, обурених скандально відомою забудовою. Вони стукали битами й кричали, але коли поліція оточила будівлю, у хід пішли димові шашки. Деякі інформагенції, без вказування першоджерела, повідомляють про причетність до акції бійців «Азову». Поліція застосувала сльозогінний газ. Правопорядок вдалося відновити.

Однак «Київміськбуд» зробив крок у відповідь, оприлюднивши на своєму сайті заяву, в якій оголошує безстроковий страйк, зупиняючи всі роботи, доки працівникам більше не треба буде боятися виходити на будівельний майданчик. У тексті попередні події у у Святошинському провулку названі рейдерською атакою на будівельний майданчик, яка вже призвела до жертв поміж будівельників.

«Ми закликаємо міністра внутрішніх справ, керівників поліції, народних депутатів і всіх небайдужих до майбутнього нашої держави, негайно втрутитися в цю ганебну ситуацію і покарати винних так, щоб «мода» на рейдерські захоплення повністю законних будівництв в нашій країні нарешті перестала приносити дивіденди тим, хто за це платить», – сказано у заяві.

04_0909-2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...