Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

Київ: організація «С14» знов у кадрі

Автор:

|

Липень 19, 2018

|

Рубрика:

Київ: організація «С14» знов у кадрі

Останнім часом про її активістів чути ледь не щодня, а часом навіть кілька разів на день. Вчора вони понаносили сміття до Голосіївського управління поліції міста Києва, а сьогодні жбурляли яйця, перешкодивши проведенню «Форумом патріотичних сил». Ось що пише у четвер, 19 липня, ВВС News Україна: «Представники націоналістичної групи С14 та інших організацій закидали яйцями голову Патріотичної партії України Миколу Габера через обвинувачення у “зв’язках з Медведчуком”. Це сталося в Українському домі в Києві перед “Форумом патріотичних сил”, організатором якого є Микола Габер».

Втім, в самій організації «С14» заявили, що на місці події було лише п’ятеро їхніх представників й до нападів на учасників форуму вони непричетні. А ЗМІ повідомляють про два десятки «опонентів», частина яких була із закритими обличчями. Отож, ідентифікувати їх дуже складно. Ну, а сам Микола Габер запевняв, що не має жодного стосунку до Віктора Медведчука.

Присутні у приміщенні правоохоронці чомусь не змогли перешкодити інцидентам. Між тим, дісталося не лише організаторам форуму. Біля виходу невстановлений молодик облив зеленкою літню жінку.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply