Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Курт Волкер про освітню реформу в Україні

Автор:

|

Вересень 29, 2017

|

Рубрика:

Курт Волкер про освітню реформу в Україні

Європейського масштабу пристрасті довкола нового українського закону «Про освіту» не залишили байдужим і цього відомого дипломата. Хоча він, як Спеціальний представник США на переговорах щодо України, більше зайнятий питаннями досягнення миру на Донбасі, однак тут йдеться про міжнародний імідж нашої держави. Адже чотири країни Євросоюзу (Болгарія, Греція, Румунія і Угорщина) вже заявили, що новий закон порушує права національних меншин.

29 вересня оприлюднено коментар, який дав з цього приводу Українській службі «Голосу Америки» Курт Волкер. Зокрема, він сказав: «Можна зрозуміти причини, чому Україна це робить у сенсі побудови національної ідентичності, аби кожний вмів говорити українською. Для України найкращим шляхом було розпочати переговори з чотирма членами ЄС – це не лише Угорщина – усіма західними сусідами України, які висловили занепокоєння щодо цього закону. Має бути діалог на основі європейських норм та стандартів, відповідно до того, як ці питання вирішуються в рамках ЄС. Існує багато прикладів цього».

Додамо, що ситуацію довкола закону України «Про освіту» прокоментував на прохання «Голосу Америки» також дослідник Американської ради закордонної політики Стівен Бланк. Він застеріг, що Росія може скористатись з політичного напруження між Києвом та Будапештом.

Світлина з сайту «Голосу Америки».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply