Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Куди подітися Володимиру Путіну?

Автор:

|

Вересень 05, 2016

|

Рубрика:

Куди подітися Володимиру Путіну?

07_0905-1

Запитання риторичне. І переважна більшість українців знають відповідь, однак ми її наводити не будемо, бо цю замітку можуть прочитати жінки і діти. Втім, мабуть на російського президента хтось цими днями настільки результативно вплинув, що він не знає, куди подітися в буквальному розумінні. Ще й місяця не минуло відтоді, як господар Кремля назвав безглуздою зустріч у «нормандському форматі», заплановану на полях саміту «Великої двадцятки». Але завершується сам саміт і ми чуємо протилежне. 5 вересня агенція ТАСС написала: «Президент Росії Володимир Путін вважає, що для врегулювання ситуації в Україні немає поки іншого формату, крім нормандського».

Правда, далі пролунало суто в російському стилі кілька «але», які, втім, суті не змінять. На прес-конференції у Китаї Володимир Путін визнав, що обговорював з президентом Франції і канцлером Німеччини «в основному українську кризу». І далі ключовий вислів: «Що стосується нормандського формату, добре це чи погано, але іншого варіанту хоча б зробити спроби врегулювання немає». А тому, почули журналісти, Росія цей формат буде підтримувати. Що ж стосується отого хронічного російського «але», то воно в устах російського президента мало таке формулювання: «Я вважаю, що немає сенсу просто відзначатися самим фактом зустрічі. У мене склалося враження, що просто так зустрічатися заради зустрічі ніхто не хоче, може бути, крім самого Порошенка, я не знаю. Я з ним уже давно не розмовляв».

І був ще один короткий вислів Володимира Путіна щодо його зустрічі з Петром Порошенком, який цитують практично усі засоби масової інформації: «Куди подітися, напевно доведеться спілкуватися…»

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply