Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Крилаті піхотинці змінюють берети

Автор:

|

Жовтень 30, 2017

|

Рубрика:

Крилаті піхотинці змінюють берети

Командування Високомобільних десантних військ (ВДВ) Збройних Сил України презентувало у мережі Facebook нову повсякденну і парадну форму з новими емблемами, а також з темно-бордовими беретами замість блакитних. До слова, у цьому вбачається ще один крок від радянських традицій. У колишньому СРСР десантники носили голубі берети.

Натомість у 59 державах світу, в яких десантні підрозділи не є одночасно силами спеціальних операцій, використовують темно-бордові берети. У тому числі це і 19 країн-членів НАТО. Блакитний колір головних уборів залишався у Росії, Таджикистану, Казахстану, Киргизстану, Вірменії, Білорусі, а також в Україні. Тепер наші високомобільні війська змінюють барву беретів. У командуванні ВДВ відзначили, що бордовий колір символізує колір крові, пролитої в боях за державний суверенітет, територіальну цілісність та свободу України.

Зміни також торкаються і беретних знаків – на них буде зображено купол парашута, як символ десантних підрозділів у всьому світі, крила Архистратига Михаїла і вогненний меч.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply