Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Кремлівський слід в американських виборах

Автор:

|

Листопад 04, 2017

|

Рубрика:

Кремлівський слід в американських виборах

Колишній радник передвиборного штабу чинного президента США Картер Пейдж зізнався, що зустрічався з представниками російського уряду під час своєї поїздки до Москви у липні 2016 року. Про це у суботу, 4 листопада, повідомляє сайт «Deutsche Welle» з посиланням на газету «The New York Times».

Ці свідчення пролунали на закритих слуханнях комітету з розвідки Палати представників Конгресу США. Як зазначає видання, раніше Картер Пейдж заперечував контакти з російськими чиновниками під час тієї поїздки. А зараз заявив у інтерв’ю, що зустріч була короткою і він тільки «швидко привітався з парою людей». При цьому уточнив, що у їх числі був один високопоставлений чиновник, але не розкрив його імені.

Нещодавно стало відомо, що інший екс-радник Дональда Трампа Джордж Пападопулос зізнався у контактах з якимось професором і громадянкою Росії. Неназваний професор розповідав про компромат на Гілларі Клінтон в формі «тисяч електронних листів» ще до публікації WikiLeaks листування керівництва Демократичної партії.

Американські спецслужби підозрюють, що Кремль втрутився у виборчу кампанію в США, щоб допомогти Дональду Трампу. Спеціальний прокурор і кілька комітетів Конгресу розслідують, чи не вступали члени виборчого штабу Трампа в змову з представниками Кремля.

Світлина DPA: Картер Пейдж виступає в Москві (грудень 2016 року).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...