Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Кремлівська влада боїться демократії

Автор:

|

Грудень 26, 2017

|

Рубрика:

Кремлівська влада боїться демократії

Європейський союз розкритикував відмову Центральної виборчої комісії Росії зареєструвати опозиційного політика Олексія Навального кандидатом у президенти. У вівторок, 26 грудня Європейська служба зовнішньополітичної діяльності (ЄСЗД) оприлюднила заяву, у якій сказано, що це рішення про відмову в реєстрації викликає сумніви у демократичності майбутніх виборів.

Нагадаємо, що Олексію Навальному не дають можливості балотуватися на президентських виборах 2018 року через винесений йому у неблизькому вже минулому вирок за звинуваченням у розкраданні коштів. Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) з цього приводу сказав своє вагоме слово. В ухвалі, зокрема, наголошується, що Олексій Навальний був позбавлений права на справедливий судовий розгляд, коли його судили за цим звинуваченням у 2013 році.

У заяві ЄСЗД наполягає на тому, що політично мотивовані звинувачення не повинні використовуватися для відсторонення від участі у політичній діяльності. «Ми очікуємо, що російська влада забезпечать рівні умови гри, в тому числі і на президентських виборах, які відбудуться 18 березня», – сказано у документі.

Світлина: Олексій Навальний.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply