Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Кремль вимагає вибачень за «вбивцю»

Автор:

|

Лютий 06, 2017

|

Рубрика:

Кремль вимагає вибачень за «вбивцю»

Там зараз киплять образою за слова тележурналіста Білла О’Рейлі, який в інтерв’ю з Дональдом Трампом на телеканалі «Fox News» назвав президента Володимира Путіна убивцею. З цього приводу у понеділок, 6 лютого, рішуче висловився прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков. «Ми вважаємо подібні слова з боку кореспондента «Fox News» неприпустимими і образливими», – наголосив він. І додав, що у Кремлі хотіли б почути вибачення від телекомпанії.

Цікаво, що відповідь Дональда Трампа на запитання журналіста прес-секретар залишив без реагування. Хоча американський президент не заперечив телеведучому, а попросту проігнорував твердження про те, що «Путін – вбивця». Очільник Сполучених Штатів лише сказав, що в Америці також багато вбивць.

«Я поважаю його. Я багатьох людей поважаю. Це не означає, що я збираюся ладнати з ним. Я кажу, що краще ладнати з Росією, ніж ні, і якщо Росія допомагає нам у боротьбі проти бойовиків ІДІЛ, що є головним протистоянням, а також ісламським тероризмом у всьому світі – це добра річ», – зазначив тоді Дональд Трамп про Володимира Путіна.

Наразі ні телекомпанія «Fox News», ні сам Білл О’Рейлі не прокоментували обурення Кремля.

Світлини: Reuters, Fox News.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply