Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 29, 2020

Кремль скаржиться Європі на Україну

Автор:

|

Травень 21, 2018

|

Рубрика:

Кремль скаржиться Європі на Україну

Російська інформаційна агенція ТАСС у понеділок, 21 травня, повідомляє, що Рада при президентові Росії з розвитку громадянського суспільства і прав людини звернулася до комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович з приводу затримання Службою безпеки України (СБУ) Кирила Вишинського, який очолює в Києві філію російської медіа-структури «РИА Новости».

Відзначимо, що у Кремлі нарешті почали вдаватися до цивілізованих методів міждержавних проблемних ситуацій. А ще пікантності цій скарзі надає та обставина, що про свободу слова за своїми кордонами піклується влада країни, у якій порушення цієї свободи як і прав людини загалом уже виведено у ранг державної політики.

Нагадаємо, що 15 травня в офісах установи, відомої як «РИА Новости Украина», вібулися обшуки. Її керівникові Кирилу Вишинському оголосили про підозру у державній зраді. Через два дні Херсонський міський суд заарештував його на 2 місяці. Сам підозрюваний звинувачень не визнає і розцінює затримання як провокацію. У справі про державну зраду Кирила Вишинського, вже викликали на допит 47 осіб.

Заради справедливості відзначимо, що Міжнародна організація «Репортери без кордонів» висловила стурбованість через арешт Кирила Вишинського.

Світлина: комісар Ради Європи з прав людини Дуня Міятович.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply