Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Кремль шукає гроші Віктор Пінчука

Автор:

|

Березень 05, 2017

|

Рубрика:

Кремль шукає гроші Віктор Пінчука

Міністерство внутрішніх справ Росії провело кілька обшуків у межах справи страхової компанії «Росія», яку контролював з 2009 року український мільярдер Віктор Пінчук. Слідчі намагаються з’ясувати, куди подівся 1 мільярд рублів (майже $17 млн.), який надійшов на баланс компанії від російських громадян, що страхувалися. Повідомлення про це з’явилося на українських інтернет-порталах 5 березня. Першоджерелом інформації називають російський сайт «Росбалт».

Оперативники підозрюють, що ще в 2013 році гроші вдалося вивести в офшорні зони, а частина з них пішла на фінансування виборчої кампанії Петра Порошенка та Гіларі Клінтон. Про це виданню «Росбалт» повідомила не названа особа з правоохоронних органів. Обшуки відбулися в кількох колишніх менеджерів страхової компанії та в офісах фірм, пов’язаних з нею. Хоча головним фігурантом є сам Віктор Пінчук.

Зазначимо, нещодавно він у своєму матеріалі для «Wall Street Journal» запропонував пожертвувати анексованим Кримом заради миру з Росією та відмовитися від проєвропейського курсу. Громадськість сприйняла компроміси бізнесмена як абсолютно неадекватні.

Світлини: W-N.com.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...