Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Кремль обмежує роботу закордонних ЗМІ

Автор:

|

Грудень 05, 2017

|

Рубрика:

Кремль обмежує роботу закордонних ЗМІ

Міністерство юстиції Росії на своєму сайті у вівторок, 5 грудня, оприлюднило перший перелік засобів масової інформації, яким присвоєно статус «іноземного агента». 15 листопада Держдума одноголосно прийняла відповідний закон, який дозволяє владі оголошувати ЗМІ, які отримують фінансування з-за кордону, «іноземними агентами». Це накладає обов’язок звітувати перед Мін’юстом про свою роботу, а також маркувати свою інформаційну продукцію.

Отож, від 5 грудня цього року «іноземними засобами масової інформації, які виконують функції іноземного агента» визнані: «Голос Америки», «Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода (РСЕ / РС)», Телеканал «Настоящее время», Татаро-башкирська служба «Радіо Свобода (AzatliqRadiosi)», «Сибір.Реаліі», «Idel.Реаліі», «Фактограф», «Кавказ.Реаліі», «Крим.Реалії».

Президент «Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода» Том Кент у коментарі з нього приводу сказав, що діяльність організації в Росії може бути піддана ще більшим обмеженням, але конкретної інформації про ці обмеження наразі немає. І додав: «Водночас ми зберігаємо прихильність продовженню нашої журналістської роботи в інтересах надання точної та об’єктивної інформації для нашої російськомовної аудиторії».

Світлина: президент «Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода» Том Кент.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply