Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Mar. 22, 2019

Кремль не почує вибачень за «Путіна-вбивцю»

Автор:

|

Лютий 07, 2017

|

Рубрика:

Кремль не почує вибачень за «Путіна-вбивцю»

Історія з інтерв’ю журналіста Білла О’Рейлі та президента США Дональда Трампа на телеканалі Fox News набирає обертів. Так, телеведучий уже відреагував на прохання прес-секретаря російського лідера Дмитра Пєскова вибачитись за те, що назвав Володимира Путіна вбивцею. За словами пана О’Рейлі, він розмірковує над такою пропозицією. Про це «Deutsche Welle» повідомляє 7 лютого.

«Я працюю над вибаченнями, однак це може тривати певний час», – заявив американський телеведучий напередодні у телеефірі. І не без іронії наголосив. – «Якщо хочете – можете перевірити це десь у 2023-му році».

Адміністрація президента Російської Федерації відреагувала швидко. Так, Дмитро Пєсков зауважив, що в Росії готові дочекатися 2023 року та ще раз підняти цю проблему. За його словами, російська влада не хоче «роздувати» цю історію та вважає її невдалим випадком, який погано охарактеризував американську телекомпанію. Нагадаємо, 5 лютого відбулось інтерв’ю Білла О’Рейлі з Дональдом Трампом. Під час нього журналіст однозначно заявив, що Володимир Путін є убивцею. На що співрозмовник ухильно відповів – «існує багато вбивць».

Світлини: Picture-alliance/dpa/J.Lane, AP.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...