Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 21, 2019

Красуня з лінії фронту

Автор:

|

Листопад 11, 2017

|

Рубрика:

Красуня з лінії фронту

Під традиційною рубрикою «Обличчя захисника» на своїй facebook-сторінці прес-центр штабу АТО розповідає про чарівну і мужню дівчину на ім’я Аліна. Одну з тих, що стримують ворога на Луганському напрямку. До російсько-української війни була медичним працівником у школі-інтернат та косметологом у клініці.

А тапер уже понад рік воює у зоні АТО. У бронежилеті і шоломі. Але як і кожна дівчина, прагне залишатися красивою. І таки знаходить на це час. Як косметолог знає, що завжди потрібно бути охайною і тримати обличчя в тонусі де б ти не була. І впевнено твердить: «Жінка у будь-якому випадку, і у будь-яких обставинах має залишатись жінкою!»

Тим часом оприлюднене 11 листопада зведення прес-центру штабу АТО інформує про 33 обстріли наших позицій. Російсько-окупаційні війська при цьому не раз застосовували міномети різних калібрів. Двічі під мінометним вогнем опинялися укріплення українських військ у районі Авдіївки. А ще учора контрольовані Москвою бандформування понад десяток разів вистрелили з танка по околицях Пісків.

Наші бійці відкривали вогонь у відповідь 24 рази. Під час бойових дій отримали поранення двоє українських військовослужбовців.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...