Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Краще пізно, ніж ніколи…

Автор:

|

Жовтень 18, 2017

|

Рубрика:

Краще пізно, ніж ніколи…

Актуальність цього прислів’я підтвердив 18 жовтня Кабінет міністрів України, скасувавши угоду з урядом Росії про збереження спеціалізації підприємств і організацій, які беруть участь у виробництві продукції військового призначення. Ключові слова тут – «військового призначення», часовий вимір – четвертий рік російської агресії на наших землях.

Наголосимо – цю новину оперативно оприлюднили не лише українські ЗМІ, а й провідні закордонні. Наприклад, сайт «Deutsche Welle» нагадує, що скасовану угоду було підписано 21 грудня 2000 року. За нею Україна та Росія зобов’язувалися підтримувати виробничу та науково-технологічну спеціалізацію, яка склалася історично (тобто, ще в часи СРСР! – ред.), для тих установ та виробничих потужностей, які працюють над розробкою, створенням та випробуванням зброї та військової техніки. Крім того, документ забороняв державам передавати третім сторонам матеріали, деталі комплектування, документи та інформацію.

Єдиним, що здатне хоч трішки вгамувати прикрість від такого довготривалого зволікання з цим рішення, можна вважати хіба те, що його ухвалили без обговорення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply