Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Ковалі нашої перемоги

Автор:

|

Жовтень 22, 2017

|

Рубрика:

Ковалі нашої перемоги

Він може викувати троянду з металу, а може і «вшкварити» ворога з гранатомета. Про молодшого сержанта Едуарда (позивний – «Інструктор») прес-центр штабу АТО розповідає 22 жовтня на своїй facebook-сторінці. До війни цей криворізький хлопець навчався у гірничо-металургійному ліцеї, працював у художній кузні. От тільки до служби у війську був визнаний не придатним. А все через травму коліна – сумний спадок захоплення футболом. Але під час шостої хвилі мобілізації «забув» взяти з собою до військкомату медичну картку. І мотивує це так: «Багато людей, яких я знав, мали значно більші проблеми, але все одно йшли служити. Хіба я міг залишитись?»

Зараз Едуард – командир відділення гранатометників одного з батальйонів механізованої бригади Чорних Запорожців. Припиняти службу після завершення контракту не збирається. Буде з бойовими побратимами кувати перемогу.

А на фронті минулої доби особливих змін не сталося. Промосковські бандформування 14 разів відкривали вогонь по українських позиціях на що отримали 9 адекватних відповідей від наших хлопців. Обстріли велися з піхотного озброєння. Один військовослужбовець Збройних Сил України отримав поранення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply