Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Кошти на розслідування трагедії рейсу MH17

Автор:

|

Травень 10, 2018

|

Рубрика:

Кошти на розслідування трагедії рейсу MH17

Міністерство закордонних справ Австралії у четвер, 10 травня, повідомило, що уряд країни виділить $50,3 мільйона для підтримки розслідування і притягнення до відповідальності винних у катастрофі малайзійського літака «Boeing 777» рейсу MH-17 у небі над Донбасом. Вказана сума передбачена у бюджеті на 2018 рік і буде надана протягом чотирьох років. Гроші, у тому числі, виділять і  на те, щоб родичі загиблих брали участь у судових розглядах.

17 липня 2014 року літак Boeing 777 компанії Malaysia Airlines, який летів з Амстердама до Куала-Лумпура, за даними слідства, був збитий над контрольованим сепаратистами районом Донецької області. Всі 298 людей, які перебувати на борту літака, загинули.

13 жовтня 2015 року комісія Ради безпеки Нідерландів, що займалася розслідуванням причин катастрофи лайнера, опублікувала доповідь, в якій сказано, що літак був збитий ракетою класу «земля – повітря», випущеною з зенітно-ракетного комплексу «Бук», який доставили з Росії. На початку січня 2016 року група розслідувачів Bellingcat заявила, що встановила особи 20 російських військовослужбовців, причетних до цього злочину.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply