Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 11, 2018

Кордони є і під водою

Автор:

|

Вересень 30, 2016

|

Рубрика:

Кордони є і під водою

06_0930-1

Про це 30 вересня нагадав сайт Державної прикордонної служби України. На ньому оприлюднено повідомлення про такий профілактичний захід як обстеження водойм. Саме цим зараз зайняті прикордонники Білгород-Дністровського загону разом з фахівцями відділу спеціальних дій на воді Одеського загону морської охорони.

Мета такої робота – протидія контрабанді та виявлення можливих трубопроводів чи інших пристосувань, що можуть використовуватися у протиправній діяльності на державному кордоні. Тут вже не обійтися без водолазного спорядження. Фахівці обстежили дно Кучурганського лиману вздовж лінії державного кордону, а також суміжні з Молдовою ділянки річок Турунчук та Дністер. У цьому отримали допомогу від сусідів – своїх колег з Прикордонної поліції Республіки Молдова. За програмою спільного патрулювання обстежили дно Дністра.

Впродовж двох недавніх років на кордоні з Молдовою завдяки пильності та наполегливості «зеленопогоників» Білгород-Дністровського загону виявлено та ліквідовано шість спиртопроводів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...