Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 22, 2019

Контр-концерт для російського артиста

Автор:

|

Листопад 18, 2017

|

Рубрика:

Контр-концерт для російського артиста

Про нього у суботу, 18 листопада, розповідає сайт «Радіо Свобода». Інцидент стався в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі, де мав намір виступити з моновиставою «Над балаганом небо…» російський актор і художній керівник театру «Сатирикон» Костянтин Райкін.

За свідченнями очевидців, до приміщення увійшла група активістів на чолі з колишнім керівником одеського відділення «Правого Сектору» Сергієм Стерненком. Коли протестувальники попрямували до сцени, артист швидко її покинув. Адміністрація театру прийняла рішення скасувати концерт. Потім між активістами і глядачами почалася словесна сутичка. Прибула поліція. Учасники акції пояснили свої дії тим, що в 2014 році Костянтин Райкін підтримав російську анексію Криму.

Популярність цього артиста в Одесі значною мірою пов’язана з іменем його батька. Аркадій Райкін – широко відомий у часи СРСР гуморист єврейського походження. Дозволяв собі виступати з гострою сатирою, але робив це настільки коректно та інтелігентно, що не мав серйозних проблем з владою.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...