Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 20, 2019

Конкурс собачої антикраси

Автор:

|

Червень 24, 2017

|

Рубрика:

Конкурс собачої антикраси

Він уже у 29-й раз відбувся у Каліфорнії (США). Цього разу найбільш негарною визнали собаку на прізвисько Марта породи неаполітанський мастиф. У вміщеному 24 червня на україномовному сайті ВВС повідомленні дослівно сказано, що «обрали найбридкішу собаку світу». Однак, незважаючи на назву, цей титул вважається почесним.

У фіналі Марті протистояли аж 13 конкурентів, але бурий мастиф з величезними щелепами відразу ж став улюбленцем як публіки, так і суддів. Господиня собаки Ширлі Зіндлер отримає приз у розмірі $ 1500 і відправиться зі своєю улюбленицею у Нью-Йорк для участі у телешоу.

У конкурсі, який традиційно проводиться на виставці в місті Петалума, як правило, беруть участь собаки, взяті з притулків для тварин. Марта – колишня собака-рятувальник. Через погане утримання майже осліпла, але після декількох операцій зір відновився.

Рішення члени журі приймали на основі своїх перших вражень, враховуючи незвичайні ознаки тварин, їх індивідуальні особливості та реакцію аудиторії. Одна з цілей конкурсу –  переконати, людей, які хотіли б взяти собаку з притулку, але ще вагаються.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...