Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Конфуз при врученні «Оскара»

Автор:

|

Лютий 27, 2017

|

Рубрика:

Конфуз при врученні «Оскара»

Коли у Європі вже тривала ніч на понеділок, 27 лютого, Американська академія кіномистецтва вручала відомі статуетки найкращим фільмам та акторам за підсумками 2016 року. Цього разу вже 89-церемонія «Оскара» відбулася в театрі «Долбі» в Лос Анджелесі. Вручення не обійшлося без скандальних курйозів. Про це повідомляє українська служба «ВВС».

Так, у номінації за найкращий фільм організатори випадково переплутали конверти, тому це звання спершу отримав «Ла-Ла Ленд», який вважався фаворитом. Та через кілька хвилин на сцену піднялися представники консалтингової компанії «PwC», які виправили помилку. Найкращим фільмом 2016 року оголошено «Місячне сяйво». Як виявилось – ведучим випадково дали конверт із найкращою акторкою. Цей титул надали Еммі Стоун із «Ла-Ла Ленду».

Найкращим анімаційним фільмом оголосили «Звірополіс». Серед інших номінацій: кращий повнометражний документальний фільм – «О. Джей. Зроблено в Америці»; найкращий документальний короткометражний фільм – «The White Helmets»; найкращий анімаційний короткометражний фільм – «Piper»; найкращий актор – Кейсі Аффлек; найкращий актор другого плану – Махершала Алі («Місячне сяйво»); найкраща актриса другого плану – Віола Девіс («Огорожі»); найкращий режисер – Дем’єн Шазелл («Ла-Ла Ленд»); найкращий фільм іноземною мовою – «Комівояжер» (Іран) та ін.

Українська документальна стрічка «Українські шерифи» режисера Романа Бондарчука також номінувалася на премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою, проте не увійшла до коротких списків кінонагороди.

Світлини: Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply