Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Конфлікт в Україні з грузинським акцентом

Автор:

|

Вересень 11, 2017

|

Рубрика:

Конфлікт в Україні з грузинським акцентом

Отож, учора позбавлений українського громадянства Міхеіл Саакашвілі прорвався з Польщі на територію нашої держави. Як відомо він – колишній президент Грузії. Однак у понеділок, 11 вересня, в адміністрації чинного грузинського президента відмовилися давати коментарі з приводу цього інциденту. Його назвали «внутрішньополітичною темою» України.

З цією темою у нас ще буде чимало клопотів і триватиме вона довго. Наприклад, у пункті пропуску «Шегині» разом з Міхеіл Саакашвілі незаконно перейшли кордон 60 осіб. А це серйозне правопорушення. Голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал 11 вересня повідомив: «Сьогодні зранку шестеро людей були оформлені, дев’ять людей ще оформлюються, зокрема, це – журналісти».

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко 26 липня видав указ про припинення українського громадянства Міхеїла Саакашвілі. Для цього існували формальні причини. Сам колишній президент Грузії та очільник Одещини заявив, що таким чином його хочуть змусити отримати статус біженця. Але він такий варіант категорично відкидає і буде домагатись законного права повернутись в Україну. А повернувся не зовсім законно. Чи, може, й зовсім не законно. У тісному кільці своїх прихильників, які прорвали шеренгу правоохоронців.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що учасники й організатори прориву кордону будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. Особи з команди Міхеїла Саакашвілі заперечують – жодного прориву кордону не було, просто здійснена «евакуація людей в умовах надзвичайної необхідності». Сам основний фігурант цієї нашої «внутрішньополітичної теми» ще й поскаржився, що на кордоні у нього вкрали паспорт. Отой самий, що після відомого указу Петра Порошенка вже фактично не дійсний.

І найголовніше – Міхеїл Саакашвілі заявив про свій намір проїхатися областями України. Зрозуміло, з агітаційною метою. Отож тема ця вичерпається не скоро.

About Author

news

  • Alex Slawinski

    Не ругайте Петра Алексеевича, если вы сами не хотите ничего менять, если рассчитываете отсидеться в сторонке, пока пришлые дяди за вас все сделают. Если вы маленькие и серенькие, слабенькие и глупенькие – сидите тихо как мыши, и радуйтесь новым магазинам “Рошен”. Потому что именно Порошенко – ваш президент: маленьких, сереньких, слабеньких и глупеньких.

    Если вы другие – тогда выходите на Банковую. Не потому, что Саакашвили – мессия, а потому что дело принципа. Тест на смелость. Рубикон, безболезненно перейдя который, власть уже не позволит вам даже рта раскрыть.