Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 20, 2018

Конфлікт правоохоронців з нардепом від «Самопомочі»

Автор:

|

Лютий 17, 2017

|

Рубрика:

Конфлікт правоохоронців з нардепом від «Самопомочі»

Правда, в оприлюдненому відділом комунікації Донецької поліції повідомленні ані прізвища, ані фракційної приналежності фігуранта на вказано. Однак журналісти «Української правди» з’ясували, що йдеться про Семена Семенченка.

В обідню пору 17 лютого на блокпості у Бахмуті правоохоронці зупинили автобус з двома десятками пасажирів. Вони були одягнені у камуфляж, дехто мав на обличчі маски. Окрім того, у салоні знаходився мисливський карабін «СКС». Ця і без того досить таки небезпечна зброя, мала ще й ознаки зміни конструкції. За чинними правилами ввезення в або вивезення зброї у зоні АТО, навіть при наявності дозволу на володіння нею, перебуває під пильним контролем поліції. Тому викликали слідчо-оперативну групу та представника дозвільної системи. Однак Семен Семенченко, який супроводжував автобус на автомобілі, забрав карабін і поїхав з місця події.

Згодом народний депутат спробував виправдатися тим, що поліція затримала автобус з ветеранами, які прямували до учасників блокади на Донбасі. Ті звернулися із закликом про допомогу, стверджуючи, що готується штурм їхніх позицій. А насправді 17 лютого донецька поліція проводила навчання, відпрацьовуючи реагування на загрози.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...