Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 21, 2021

Конфлікт на новобудові у Києві

Автор:

|

Вересень 22, 2018

|

Рубрика:

Конфлікт на новобудові у Києві

Він стався у суботу, 22  вересня, у житловому масиві Осокорки за вже знайомою правоохоронцям адресою – проспект Григоренка, 40. Цього року 28 липня тут відбувалися сутички між противниками забудови та поліцією. Тоді було затримано двох осіб. А сьогодні у відділок доставлено близько пів сотні людей.

За словами речниці Дарницького районного управління поліції Інни Гамалій, група активістів зламала паркан на території будівельного майданчика, що перебуває під охороною. Приблизно 50 чоловіків, які грубо порушували громадський порядок та вдавалися до хуліганських дій, затримані. Правоохоронці наразі встановлюють їх анкетні дані. Інна Гамалій уточнила, що більшість затриманих є охоронцями забудови. Також затримано двох активістів, які ламали паркан.

Як повідомила інтернет-газета «Українська правда», участь у цій акції, окрім місцевих мешканців та активістів, які виступають проти забудови та на підтримку створення екопарку «Осокорки», також брали представники організації «Національні дружини» та партії «Нацкорпус».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply