Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Кому в Україні потрібні реформи?

Автор:

|

Грудень 25, 2017

|

Рубрика:

Кому в Україні потрібні реформи?

У понеділок, 25 грудня, сайт «Дзеркало тижня» відповів на це запитання – не більше, як 25% громадян. Такий висновок випливає з аналізу даних соціологічного дослідження, яке провів нещодавно Центр Разумкова. Респондентам було запропоновано висловити своє ставлення до шести реформ, здійснюваних в Україні. І з’ясувалося, що переважна більшість українців – проти них.

Найкращий показник отримала реформи освіти. Її схвалюють 26% опитаних, 41,8% були проти, 11,7% ставляться байдуже, а 20,5% не знали, що відповісти. Погано у нас справи з судовою реформою, якою задоволений приблизно лише кожен восьмий українець. Ще гіршим є ставлення до запланованої приватизації державних підприємств. Про підсумки дослідження можна детальніше довідатися з вміщеної нами інфографіки, де вказано відсотки до числа опитаних.

Додамо лише, що за результатами інших досліджень минулої осені 28% українців заявили, що готові терпіти зниження рівня життя заради успіху реформ. Але з них лише 7% терпітимуть скільки потрібно, а 21% не дають владі більше року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply