Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Команда Дональда Трампа не виконує його команди

Автор:

|

Червень 16, 2018

|

Рубрика:

Команда Дональда Трампа не виконує його команди

Американська газета «The Washington Post» у суботу, 16 червня повідомляє, що хоча президент США чітко висловив намір почати підготовку до зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним, це його побажання не виконується! Інформацію отримано від неназваного джерела в адміністрації Білого дому.

За словами співрозмовника видання, Дональд Трамп дав підлеглим завдання організувати зустріч з Володимиром Путіним ще у листопаді 2017 року, після того як поговорив з ним на полях саміту АТЕС у в’єтнамському Дананге. «Після тієї зустрічі президент сказав, що хотів би запросити Путіна у Білий дім. Ми це проігнорували», – заявив високопоставлений чиновник.

Ідея Дональда Трампа провести нову зустріч з Володимиром Путіним не викликала ентузіазму і у його радників у Раді національної безпеки США. У підсумку вони наразі знехтували отриману команду. Анонімний чиновник пояснив це так: «Вони вирішили: давайте почекаємо і подивимося, чи буде він знову піднімати це питання».

Втім, зустріч президентів США і Росії все ж може відбутися в липні, коли Дональд Трамп прибуде до Європи на саміт НАТО. Це підтвердив один з працівників Білого дому і два дипломати, що ознайомлені з такими планами.

Світлина AFP: американський і російський лідери поспілкувалися, як кажуть, «на ногах» під час саміту у В’єтнамі у листопаді 2017 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply