Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

Колишній розвідник застерігає владу України

Автор:

|

Лютий 19, 2017

|

Рубрика:

Колишній розвідник застерігає владу України

Хоча, як твердить популярна приказка, розвідники колишніми не бувають. Генерал армії Микола Маломуж очолював Службу зовнішньої розвідки України у 2005 – 2010 роках, коли Президентом був Віктор Ющенко.

А 19 лютого сайт «Апостроф», посилаючись на отриманий від Миколи Маломужа коментар, пише про ймовірність конфлікту радикалів з правоохоронцями під час заходів, присвячених річниці розстрілів на Майдані. Досвідчений керівник розвідслужби прогнозує, що у разі протистоянь демонстрантів та силовиків, можуть повторитися трагічні події, які сталися під час сумнозвісного побиття студентів наприкінці 2013 року. На його думку, при такому розвитку подій влада може вдатися до методів режиму Віктора Януковича. А це буде порушенням демократії, яке не отримає схвалення в українському суспільстві та поміж лідерів інших країн. Вочевидь, у такому випадку не виключений третій Майдан.

Як застереження нинішній владі пролунали слова про те, що «ефективними є методи переговорів з активістами, профілактична робота з тими, хто озброює людей, відповідно, і затримання радикалів, якщо вони не реагують на попередження правоохоронців».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply