Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 25, 2019

Коли зустрінуться президенти США і Росії?

Автор:

|

Червень 10, 2017

|

Рубрика:

Коли зустрінуться президенти США і Росії?

Відповідь на це запитання дає 10 червня сайт «Deutsche Welle». Першоджерелом інформації німецьке видання називає анонімного чиновника Вашингтонської адміністрації. Втім, якщо виходити з оголошених часу й місця  цієї першої зустрічі Дональда Трампа з Володимиром Путіним, то передбачити їх було зовсім не складно.

7 і 8 липня у Гамбурзі відбудеться саміт лідерів «великої двадцятки» (G20). Тому очевидно, що президенти США і Росії там зустрінуться і познайомляться. Справа лише у тому, якою саме буде ця зустріч. Точно не стоячи у перерві між засіданнями. Перемовини, найімовірніше, відбудуться так, як і належить зацікавленим у них керівникам держав. Можна не сумніватися й у двох з основних тем обговорення – Україна, Сирія. Тільки наскільки відкритою для преси і якою за тривалістю буде ця зустріч на полях саміту G20? Знаючи наскільки вільно трактує Дональд Трамп правила протоколу, можна не сумніватися, що у відведений час його спілкування з Володимиром Путіним не вкладеться.

Експерти та політологи з підвищеним інтересом ставляться до цієї зустрічі через звинувачення у зв’язках з Кремлем, які висуваються проти американського президента і його близького оточення. Зокрема, колишній директор ФБР Джеймс Комі заявив, що у нього не викликає жодних сумнівів втручання Росію у кампанію з виборів президента США в 2016 році.

Світлина АР.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...