Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Коли мрії справді збуваються

Автор:

|

Травень 03, 2017

|

Рубрика:

Коли мрії справді збуваються

Сайт «Світua» розповів 3 травня про безстрашну й водночас романтичну українку Аню Гречишкіну. Вона замислила об’їхати навколо світу на мотоциклі. От і подорожує вже майже чотири роки. Відвідавши понад 25 країн зараз продовжує досліджувати Африку. Днями завітала у Ботсвану, де відкриває для себе одне по одному тутешні міста. Дістатися у Маун, щоє в країні п’ятим за чисельністю населення, виявилося справою непростою. Довелося подолати понад 700 кілометрів, хворіючи на грип.

За словами мандрівниці, дороги у Ботсвані далекі від ідеалу. Як через безліч ям, так і через значну кількість великої рогатої худоби. Добре, що повсюди вдається зустріти добрих людей, які готові прихистити та допомогти у подальшій подорожі. І не лише поміж щирих й доброзичливих місцевих мешканців. Цього разу Аня зустріла мандрівників, які прямували до Британії. Хлопці й допомогли українці дістатися до наміченого у програмі мандрівки населеного пункту.

Хтось запитає – а для чого такі випробовування? Дівчина каже, що хоче змінити життя людей, показавши – мрії справді збуваються.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...