Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 17, 2019

Коли дім на лінії фронту

Автор:

|

Липень 21, 2016

|

Рубрика:

Коли дім на лінії фронту

ato_0721-2

На брифінгу у четвер, 21 липня, речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко повідомив, що впродовж минулої доби п’ять українських військовослужбовців отримали поранення.

Однак втрат у зоні бойових дій зазнають не лише армійці. Страждає також мирне населення. Ми вже повідомляли про загибель в Авдіївці 19-річного хлопця. Він отримав несумісне з життя кульове поранення у голову на власному подвір’ї. Люди живуть тут буквально на лінії вогню. Тому небезпеку для життя і здоров’я становить навіть стрілецька зброя бойовиків, не кажучи вже про більш далекобійну. А окупанти постійно застосовують й артилерію. Прес-центр штабу АТО описує наслідки обстрілу південно-східної околиці Авдіївки. Пошкоджено житлові будинки місцевих мешканців, лінії електропередач. Люди залишилися без світла та води.

В останні дні перелік населених пунктів, що страждають від обстрілів контрольованих російською владою бандформувань постійно зростає. У зведенні прес-центру штабу АТО станом на 21 липня їх вже названо майже два десятки. А загалом за минулу добу окупанти 70 разів відкривали вогонь. У тім числі й із забороненої Мінськими угодами зброї.

На світлині: побиті кулями стіни будинків і сателітарні антени в Авдіївці не дивина.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...