Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Кого підтримує грішми Одеська міськрада?

Автор:

|

Червень 06, 2017

|

Рубрика:

Кого підтримує грішми Одеська міськрада?

Служба безпеки України (СБУ) відкрила кримінальне провадження щодо фінансування Одеською міською радою Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП). 6 червня народний депутат Віталій Купрій на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив, що у відповідь на своє звернення з цього приводу отримав лист від голови СБУ Василя Грицака.  Кримінальне провадження відкрито з формулюванням «Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України».

За словами пана Купрія, депутат Одеської міськради Анна Позднякова виявила приховане фінансування УПЦ МП на суму 2,2 мільйони гривень (майже $ 84 тис.). Воно начебто йде на утримання пам’ятки архітектури Спасо-Преображенського собору УПЦ МП.

Нещодавно у Міністерстві культури звинуватили УПЦ МП в спробах порушити українське законодавство – церква тисне на міністерство з метою зареєструвати статути, які блокують переходи парафій під юрисдикцію інших церков.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply