Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 1, 2020

КНДР ігнорує домовленості зі США

Автор:

|

Березень 06, 2019

|

Рубрика:

КНДР ігнорує домовленості зі США

 

Північна Корея в лютому розпочала відновлювальні роботи на ракетному полігоні Сохе, який обіцяла демонтувати після першої зустрічі лідерів КНДР і США в червні минулого року. Про це повідомили експерти проектів Beyond Parallel вашингтонського Центру стратегічних досліджень та 38 North Центру імені Генрі Стимсона. Знімки зі супутника, зроблені через кілька днів після другої зустрічі лідерів двох держав у Ханої, показали, що роботи на стартовому майданчику полігону почалися між 16 лютого і 2 березня. Туди підвезли два опорних крана і будівельні матеріали.

За даними південнокорейської розвідки, ремонт включав в себе заміну даху та дверей на об’єкті.  Сохе є єдиним функціонуючим стартовим комплексом для космічних запусків, зазначає телеканал NBC. У минулому полігон використовувався для супутників, проте при їх пусках застосовувалися технології, схожі з тими, що необхідні для запуску міжконтинентальних балістичних ракет.

Аналітик з Beyond Parallel Віктор Ча зазначив, що хоча на знімках не видно переміщення ракет, активність на полігоні можна розцінювати як підготовку до випробувань. Таким чином Північна Корея демонструє свою позицію після відмови США від розмов про зняття санкцій на саміті у в’єтнамському Ханої, який закінчився достроково. За даними британської  The Times, це сталося через вимоги закрити секретний завод зі збагачення урану.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply