Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Кемеровський губернатор подав у відставку

Автор:

|

Квітень 01, 2018

|

Рубрика:

Кемеровський губернатор подав у відставку

У неділю, 1 квітня, 73-річний очільник Кемеровської області Росії Аман Тулєєв оголосив, що залишає посаду за власним бажанням. Сталося це рівно через тиждень після того, як у торгово-розважальному комплексі «Зимова вишня» почалася пожежа. Загинули 64 особи, більшість з яких діти.

На сайті Кемеровської обласної адміністрації розміщено відеозвернення Амана Тулєєва. Він назвав свою відставку єдино правильним рішенням, бо з таким «важким вантажем працювати на посаді губернатора морально не можна». Аман Тулєєв перебував на ній понад 20 років. А вперше очолив Кемеровську область ще у 1997 році, коли Президентом Росії був Борис Єльцин.

Відставка прийнята Кремлем і вже призначений виконувач обов’язків губернатора. Це нинішній заступник глави обласної адміністрації Сергій Цивільов, що став широковідомим після двох епізодів, пов’язаних з трагедією у «Зимовій вишні». Спочатку він звинуватив місцевого мешканця Ігоря Вострикова, який втратив у пожежі всю сім’ю, що той хоче «попіаритися» на темі катастрофи, а згодом несподівано встав перед кемеровчанами на коліна,

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply